Shop | REXROTH Shop | LIEBHERR
pl en de ru cs es

O společnosti

Naše společnost se zabývá dodáváním náhradních dílů pro stavební stroje. V naší nabídce se nacházejí zejména komponenty, jako jsou spalovací motory, hydraulická čerpadla, hydraulické motory, převodovky, reduktory a hydraulické válce. Nabízíme také široký sortiment dílů těchto komponent. V naší nabídce najdete díly nové, repasované i použité, díky čemuž jsme plně schopni přizpůsobit se potřebám našich zákazníků.

Velmi často nám to umožňuje nabídnout několik variant pro danou komponentu. Máme k dispozici brzdové stanoviště pro testování spalovacích motorů, které nám umožňuje provést zkoušky za podmínek plného zatížení. Disponujeme také stanovištěm pro testování silové hydrauliky, díky čemuž máme možnost testovat hydraulická čerpadla a motory.

Provádíme zejména opravy:

  • Průmyslových spalovacích motorů. S detaily ohledně způsobu a průběhu oprav spalovacích motorů se můžete seznámit v sekci opravy spalovacích motorů.
  • Hydraulických čerpadel a motorů. Procesy prohlídek a oprav jsou blíže popsány v sekci opravy hydraulických čerpadel a motorů.

Zavedli jsme mobilní servis stavebních strojů, v jehož rámci provádíme služby spojené s diagnostikou a montáží námi prodávaných komponent. Bližší informace najdete v sekci servis.

Naše komponenty jsou využívány ve strojích na celém světě. Organizujeme přepravu našeho zboží prostřednictvím pozemní, námořní i letecké dopravy v závislosti na potřebách zákazníků. Vedle všech zemí Evropské unie máme kontrahenty mj. také v Austrálii, Brazílii, Egyptě, Nigérii, Spojených státech a Malajsii.

Seznamte se s naší nabídkou dílů a strojů. Použijte vyhledávač produktů nebo menu na levé straně.